Skoczów - nielegalny punkt gier zlikwidowany - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Policjanci we współpracy z celnikami zlikwidowali nielegalny punkt gier hazardowych. Mieścił się on w jednym z osiedli w Skoczowie. Organizatorowi procederu grozi teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

Cieszyńscy policjanci z wydziału do walki z przestępstwami gospodarczymi wraz z funkcjonariuszami Śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Katowicach ustalili, że w pomieszczeniach budynku na terenie jednego z osiedli w Skoczowie organizowano gry na automatach hazardowych, bez wymaganego zezwolenia. Podczas przeszukania pomieszczeń mundurowi znaleźli na zapleczu dwa nielegalne automaty. W ujawnionych maszynach zainstalowane były gry o charakterze losowym, udostęniane w celach komercyjnych, na organizowanie których wymagana jest specjalna koncesja. Postępowanie karne w tej sprawie wyjaśni, o ile z tytułu nieopłaconego podatku został „uszczuplony” Skarb Państwa. Za organizowanie gier hazardowych grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat. Z kolei posiadanie nielegalnych automatów zagrożone jest surową karą finansową- za każdy automat do gry można zapłacić nawet do 100 tys. zł kary. Może ją ponieść nie tylko osoba stawiająca maszynę, ale także właściciel lokalu, w którym automat stoi.

Udostępnij

0
-2
2
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę