Kradzieże i narkotyki - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Policjanci z Cieszyna zatrzymali obywatela Czech, który okradł mieszkańców Cieszyna na ponad 4000 zł. W trakcie kontroli mundurowi ujawnili też przy nim narkotyki. 

Do pierwszej kradzieży doszło w zeszły piątek. 36-letni obywatel Czech ukradł rower wart ponad 3600 zł. Na następny dzień skradł donice z drzewkami i kwiatami warte blisko 600 zł. Dzięki czujności jednej z mieszkanek Cieszyna, która zauważyła podejrzanego mężczyznę i powiadomiła o tym cieszyńską komendę, złodziej został zatrzymany. Zdążył odjechać z miejsca gdzie widziała go zgłaszająca, ale mundurowi szybko go odnaleźli i zatrzymali w trakcie ucieczki. Podróżował ze swoją 38-letnią partnerką, obywatelką Czech. W trakcie przeszukania policjanci zabezpieczyli przy zatrzymanych narkotyki oraz, jak się okazało, skradziony na terenie Czech rower . Para miała przy sobie amfetaminę i marihuanę. Narkotyki te kupili w Czechach i przywieźli do Polski. Dodatkowo śledczy z cieszyńskiej komendy ustalili, że 36-latek włamał się w lutym do jednego z mieszkań na terenie Cieszyna i go usiłował okraść. Za popełnione przestępstwa złodziejowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Kobieta za przemyt i posiadanie narkotyków może trafić za kratki nawet na 5 lat. Oboje przyznali się do popełnionych przestępstw. O ich losie zadecyduje sąd i prokurator.

Udostępnij

2
+2
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę