Narkotyki za kilkadziesiąt tysięcy - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Policjanci ze Skoczowa zatrzymali 22-latka, który wprowadził na rynek narkotyki warte ponad 70 tysięcy złotych. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Policja narkotyki

Pod koniec marca tego roku policjanci ze Skoczowa ustalili, ze mieszkaniec powiatu cieszyńskiego może posiadać znaczną ilość narkotyków w swoim mieszkaniu, które wynajmował w Skoczowie. Nie pomylili się. W trakcie przeszukania stróże prawa znaleźli ponad 240 gramów marihuany, wagę i inny sprzęt służący do porcjowania narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany. W trakcie postępowania śledczy z komisariatu w Skoczowie, przy współpracy z prokuraturą wykryli, że 22-latek od maja ubiegłego roku wprowadził na rynek ponad 2300 działek narkotyków. Ich wartość na czarnym rynku szacowana jest na ponad 71 000 złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków, wprowadzenia ich na rynek i udzielania innym osobom w celach zarobkowych. Sąd na wniosek prokuratury zastosował wobec podejrzanego areszt. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków i wprowadzanie ich do obrotu grozi nawet do 12 lat więzienia.

Udostępnij

0
-2
2

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę