Menu

  • Wydarzenia
  • Sport
  • Biznes
  • Kultura
  • Beskidy 112
  • Przyroda
28.11.2018 22:02
Autor: Michał Cichy
Kategoria: Beskidy 112

Wypadek w Drogomyślu z udziałem pojazdu służby drogowej

Policjanci z Cieszyna ustalają przyczyny i okoliczności wypadku, do jakiego doszło dziś w południe na DK81 w Drogomyślu. Na jezdni prowadzącej w kierunku Skoczowa audi zderzyło się z pojazdem służby drogowej, malującym pasy na jezdni. Do szpitala został przewieziony operator maszyny. 

 Do tego groźnego zdarzenia dziś w południe w Drogomyślu na drodze krajowej nr 81. Kierująca audi kobieta, która poruszała się w kierunku Skoczowa, według wstępnych ustaleń policjantów, podczas wyprzedzania pojazdów technicznych obsługujących drogę i zmiany pasa ruchu najechała na tył maszyny malującej pasy na jezdni. W trakcie zderzenia na pojeździe technicznym pracowało dwóch mężczyzn. Starszy z nich, 41-letni mieszkaniec Rudy Śląskiej został przewieziony do szpitala, gdzie udzielono mu dalszej pomocy i objęto opieką medyczną. 37-letnia mieszkanka gminy Suszec w chwili kierowania pojazdem była trzeźwa, posiadała też uprawnienia do kierowania pojazdami. Na miejscu zdarzenia czynności wykonywali stróże prawa z cieszyńskiej drogówki, którzy gromadzili materiał dowodowy, mający wyjaśnić dokładne okoliczności z miejsca zdarzenia. W wyniku zderzenia pojazdów na jezdni rozlała się farba, w związku z czym konieczne było wyłączenie tego odcinka jedni z ruchu na kilka godzin.

Mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie zwracają się do osób, które mogą udzielić informacji na temat powyższego zdarzenia, a w szczególności świadków naocznych jego przebiegu, z prośbą o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie (33) 8516200 lub (33) 8516281.

Copyright ©2026 Beskidy News


pełna wersja