Szukają złodzieja - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z Komisariatu Policji w Skoczowie proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, który podejrzewany jest o kradzież.

zdziej skczw

Zdarzenie miało miejsce 24 marca przed godziną 6 na stacji paliw w Skoczowie. Kamery monitoringu sklepu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który ukradł portfel wraz z gotówką i dokumentami. Rysopis:

mężczyzna w wieku ok. 30- 40 lat, szczupłej budowy ciała, ok.170-180 cm wzrostu, włosy ciemne, ubrany w bluzę moro z kapturem oraz napisem na rękawach oraz kapturze w kolorze białym,  jeansowe spodnie, czerwone obuwie sportowe.

„Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości  mężczyzny lub mające wiedzę na temat zdarzenia, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji w Skoczowie lub pod nr tel. (33) 8516 200, 338563610. Można też informować pisząc na e-mail  skoczow@cieszyn.ka.policja.gov.pl . Wszystkim informującym gwarantujemy anonimowość.”  - głosi komunikat Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Udostępnij

1
-1
2
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę