Zamiast do Szwajcarii trafił do aresztu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci z Cieszyna w weekend zostali wezwani do uspokojenia mężczyzny, który awanturował się w jednym z autobusów na terenie cieszyńskiego węzła przesiadkowego.

Policja kajdanki

 27-letni mieszkaniec Grabowa już wcześniej podczas swojej podróży sprawiał problemy pasażerom i kierowcy autobusu. Według relacji podróżnych, z którymi rozmawiali przybyli na miejsce policjanci z Cieszyna, mężczyzna miał w wulgarny sposób wyzywać innych podróżujących. Jednym z powodów takiego zachowania zapewne był alkohol, który spożywał w nadmiarze podczas podróży. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Awanturnik nie chciał zdradzić interweniującym policjantom swoich danych i kilkukrotnie wprowadził ich w błąd co do swojej tożsamości. Ponadto groził policjantom i wielokrotnie ich znieważał. Interwencja zakończyła się więc zatrzymaniem 27-latka, którego tożsamość stróże prawa ustalili w inny sposób. Przy okazji okazało się, dlaczego awanturnik nie chciał podać policjantom swoich prawdziwych danych. Poszukiwał go Sąd Rejonowy w Lipsku. List gończy wystawiony za mężczyzną jednoznacznie wskazywał, że przez najbliższe 150 dni ma przebywać w zakładzie karnym.

Zachowanie mężczyzny spowodowało, że zamiast do Szwajcarii, trafił do policyjnego aresztu, a następnie do więzienia. Za popełnione przestępstwa grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności. Z kolei za wykroczenia musi liczyć się z grzywną do 5 tys. zł.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę