Ogólnodostępny alkomat w cieszyńskiej komendzie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

W Komendzie Powiatowej Policji Cieszynie można już korzystać z ogólnodostępnego urządzenia do pomiaru poziomu alkoholu w wydychanym powietrzu. Nowoczesny alkomat został zakupiony przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego. Urządzenie zamontowane jest w poczekalni cieszyńskiej komendy, gdzie każdy może samodzielnie sprawdzić poziom alkoholu w swoim organizmie.

Alkomat ciesz

Wczoraj przed południem w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie odbyło się oficjalne przekazanie sprzętu dla policji.  Koszt zakupu urządzenia, czyli pawie 2400 zł, w całości pokrył Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku- Białej.  Dyrektor WORD Rafał Sadowski podczas przekazania urządzenia podkreślał, że darowizna sprzętu doskonale wpisuje się w profilaktykę i naukę właściwego oraz odpowiedzialnego zachowania kierowców, jaką ośrodek promuje i niezmiennie przekazuje nowym adeptom jazdy samochodem. To, poza podstawową wiedzą jaką instruktorzy nauczają nowych kierowców, właśnie nauka odpowiedzialnego korzystania z pojazdów, a także z drogi ma wpływać na świadomość społeczeństwa w zakresie trzeźwości za kierownicą. Z kolei szef cieszyńskich policjantów podkreślał, że to urządzenie w pierwszej kolejności na pewno służyć będzie społeczeństwu, ale też ułatwi pracę policjantom, którzy każdego dnia przeprowadzali nawet kilkadziesiąt takich badań. W takie urządzenia wyposażone są już inne jednostki cieszyńskiego powiatu- to komisariaty w Zebrzydowicach, Wiśle, Strumieniu, Skoczowie i Ustroniu.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę