Tragiczny pożar w Goleszowie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

W trakcie przeszukania pogorzeliska funkcjonariusze straży pożarnej odnaleźli ludzkie zwłoki.

 Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie, dziś nad ranem służby ratownicze zostały poinformowane o pożarze wiaty. Gdy ratownicy dotarli na miejsce, ogień obejmował już drewnianą wiatę, połączony z nią garaż oraz składowane w pobliżu wióry. Po opanowaniu żywiołu w trakcie przeszukania pogorzeliska funkcjonariusze straży pożarnej odnaleźli ludzkie zwłoki, najprawdopodobniej mężczyzny. Na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci oraz biegły zakresu pożarnictwa. Wszyscy wykonywali czynności, które mają na celu wyjaśnienie przyczyn i okoliczności tragedii. Prokurator zarządził sekcję zwłok. Śledztwo w tej sprawie prowadzić będzie Prokuratura Rejonowa w Cieszynie. 

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę