Po dobie od zaginięcia odnalazł się w Ustroniu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 76-letniego mieszkańca Kluszkowic. Jego zaginięcie zgłoszono w Krościenku nad Dunajcem. Zaginiony w ręce policjantów z Cieszyna trafił dzięki właściwej reakcji mieszkańca Ustronia.

Policja Cieszyn ogolna

 Zaginięcie 76-latka zgłosiła 7 czerwca br. zaniepokojona rodzina. Mężczyzna wyszedł z domu i od tego momentu nikt nie miał z nim kontaktu. Minęła pełna doba od zgłoszenia zaginięcia, do odnalezienia zaginionego w Ustroniu na ul. Katowickiej. 76-latek siedział w samochodzie na poboczu drogi.

"Na taki widok prawidłowo zareagował mieszkaniec Ustronia, który nie był obojętny na sytuację, która wydała mu się podejrzana. Zgłaszający w trakcie rozmowy z kierowcą peugeota zauważył, że 76-latek nie jest w ogóle zorientowany, co się dzieje i gdzie się obecnie znajduje. Powiadomił o zdarzeniu Policję i zaopiekował się 76-latkiem do momentu przyjazdu mundurowych. Stróże prawa ustalili dane mężczyzny. Jak się okazało, był on poszukiwany, jako osoba zaginiona. Jego zniknięcie zgłosiła dzień wcześniej rodzina. Mieszkaniec Kluszkowic, z miejsca zamieszkania do Ustornia przejechał ponad 160 km… Po konsultacji lekarskiej okazało się, że nie jest wymagana hospitalizacja. Policjanci przewieźli zaginionego do jednostki Policji, powiadomili rodzinę i zaopiekowali się nim do momentu przyjazdu najbliższych. Dzięki właściwej reakcji zgłaszającego, który w tej sytuacji i wykazał się empatią, a przede wszystkim właściwą reakcją na niecodzienne zdarzenie, zaginiony trafił pod opiekę rodziny." - informuje Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie. 

Udostępnij

2
+2
0
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę