Pościg ulicami Skoczowa. W tle alkohol - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policjanci ze Skoczowa zatrzymali 26-letnią kobietę, która kierując niesprawnym autem, nie zatrzymała się do kontroli. Uciekała przed funkcjonariuszami ulicami Skoczowa. Najprawdopodobniej była pod wpływem narkotyków i alkoholu. Podczas ucieczki doprowadziła do wywrócenia pojazdu. Usiłowała jeszcze uciec pieszo, ale została szybko zatrzymana. Grozi jej do pięciu lat pozbawienia wolności.

Skoczow ucieczka

 Późnym wieczorem w środę policjanci ze Skoczowa zauważyli kierującą fordem, w którym niesprawne było tylne ośwetlenie, co o tej porze sprawiało realne zagrożenie bezpieczeństwa. Policjanci włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe nakazując zatrzymanie pojazdu, jednak kierująca samochodem kobieta przyśpieszyła i usiłowała uciec. Nie panowała nad fordem, co ostatecznie doprowadziło do tego, że na łuku drogi wypadła z jedni, uderzyła w rów, co doprowadziło do „koziołkowania” pojazdu. Pojazd ostatecznie „wylądował ” z powrotem na kołach.  Kobieta o własnych siłach wydostała się z pojazdu i podjęła próbę ucieczki pieszo. Chwilę później została zatrzymana i obezwładniona przez policjantów. W trakcie zatrzymania była agresywna i nie zamierzała wykonywać poleceń. Przyznała, że zażywała narkotyki i jest pod wpływem alkoholu. W związku ze zdarzeniem i zachowaniem 26-latki mundurowi wezwali na miejsce pogotowie. Kobieta została przewieziona do szpitala.

Policjanci zabezpieczyli do dalszych badań krew sprawczyni zdarzenia, w celu określenia zawartości alkoholu oraz środków odurzających w organizmie kobiety. Mundurowi zatrzymali jej również prawo jazdy.  Samochód, którym kierowała nie był dopuszczony do ruchu. Został zabezpieczony na policyjnym parkingu. 26-latka odpowie teraz za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, niezatrzymanie się do kontroli oraz stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Grozi jej do 5 lat więzienia.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę