Menu

  • Wydarzenia
  • Sport
  • Biznes
  • Kultura
  • Zdrowie
  • Beskidy 112
  • Felietony
  • Przyroda
22.11.2024 13:27
Autor: RED.
Kategoria: Beskidy 112

Utrudnienia ruchu w Kaczycach

Będą utrudnienia na drogach w Kaczycach.

W związku z piątkowymi opadami śniegu, Wykonawca zadania poinformował, że planowane terminy układania warstw bitumicznych nawierzchni jezdni na ul. M. Konopnickiej w Kaczycach (wraz ze skrzyżowaniem ul. Dworcowa, Kaczycka i Krótka w Kończycach Wielkich) na odcinku ok. 0,7km (od obrębu posesji nr 18 przy ul. Konopnickiej w Kaczycach w kierunku Kończycach Wielkich wraz z obrębem skrzyżowania z ul. Dworcową, Kaczycką i Krótką) nastąpiły przesunięciu o jeden dzień, tj.:

  • w dniach od 26 listopada (wtorek) do dnia 29 listopada (piątek) 2024r. w godz. od 700 do 1700 wyłączenie jednego pasa ruchu,
  • w dniu 30 listopada (sobota) 2024r. w godz. od 700 do 1700 całkowite wyłączenie z ruchu.

Powyższe terminy mogą ulec zmianie w przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych.

 

W związku z trwającą przebudową drogi powiatowej nr 2625 S - ul. Konopnickiej w Kaczycach na odcinku ok. 0,7 km (wraz ze skrzyżowaniem ul. Dworcowa, Kaczycka i Krótka w Kończycach Wielkich), Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych w Cieszynie informuje, że:

z przyczyn technologicznych oraz bezpieczeństwa ruchu drogowego, na czas układania warstw bitumicznych nawierzchni jezdni na ul. M. Konopnickiej w Kaczycach wraz ze skrzyżowaniem ul. Dworcowa, Kaczycka i Krótka w Kończycach Wielkich) na odcinku ok. 0,7km (od obrębu posesji nr 18 przy ul. Konopnickiej w Kaczycach w kierunku Kończycach Wielkich wraz z obrębem skrzyżowania z ul. Dworcową, Kaczycką i Krótką) nastąpią poniższe utrudnienia w ruchu:

  • w dniach od 25 listopada (poniedziałek) do dnia 28 listopada (czwartek) 2024r. w godz. od 700 do 1700 wyłączenie jednego pasa ruchu,
  • w dniu 29 listopada (piątek) 2024r. w godz. od 700 do 1700 całkowite wyłączenie z ruchu.

Powyższe terminy mogą ulec zmianie w przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Wykonawca robót: firma Auto-Trans Asfalty z Gierałtowic.

 

źródło: powiat.cieszyn.pl

Copyright ©2026 Beskidy News


pełna wersja