A w cieszyńskiej policji? Jakie zarobki? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Cieszyńska Policja poszukuje pracowników na dwa stanowiska. Wątpliwości budzi jednak wysokość oferowanego wynagrodzenia. Oferta, kolokwialnie określając temat, nie jest za bogata.

Plicja a finanse

Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie zatrudni dwóch inspektorów: do spaw obsługi kancelaryjnej oraz do spraw finansów i zaopatrzenia. W obu przypadkach wymagane jest wykształcenie minimum średnie oraz 6 miesięcy doświadczenia. Dokumenty można składać do 9 czerwca br. O ile pod wieloma względami ogłoszenie brzmi ciekawie, to jednak nie zachęca jego strona finansowa. Oferowane wynagrodzenie bowiem, to od 2100 - zł brutto + dodatek z tytułu wysługi lat pracy (od 5% do 20% wynagrodzenia zasadniczego).

 

pdfinspektor_ds_finansow.pdf67.37 KB

pdfinspektor_obdlugi_kancelaryjnej.pdf67.3 KB

 

Udostępnij

1
-3
4
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę