Modernizacja oświetlenia ulicznego - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dwa miesiące będzie trwać w Skoczowie remont oświetlenia ulicznego.

Osietlenie ul skoczow

- Zgodnie z informacją, którą otrzymaliśmy od firmy ODEON s.c. z siedzibą w Gliwicach, w dniach od 31 sierpnia 2018 roku do 31 października 2018 roku prowadzone będą prace związane z modernizacją oświetlenia ulicznego. W związku z tym, podczas prowadzenia prac mogą pojawić się utrudnienia w ruchu - poinformował Miejski Zarząd Dróg w Skoczowie.

W projekcie założono wymianę starych, wyeksploatowanych opraw oświetleniowych sodowych i rtęciowych. W miejsce tych opraw zamontowane będą energooszczędne oprawy uliczne typu LED. Ponadto w ramach modernizacji zostanie zainstalowany system sterowania oświetleniem, który umożliwi zarządzanie wymienionymi oprawami oświetlenia ulicznego, monitoring ich pracy oraz generowanie raportów. Inwestycja ma na celu oszczędność zużycia energii elektrycznej i zmniejszenie emisji do atmosfery.

Inwestycja obejmuje wymianę 1486 szt. opraw. Zastosowanie systemu sterowania oświetleniem pozwoli uniknąć nadmiernego oświetlenia, poprzez redukcję strumienia świetlnego w wybranych obszarach miasta oraz odcinkach dróg lub redukcję mocy pojedynczych lamp.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę