Coraz bliżej końca remontu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Widoczne są już postępy prac w budowie nowego skoczowskiego ronda. Jednocześnie korzystających z ruchu drogowego w tej części miasta czekają kolejne utrudnienia.

Remont drogi 2

 Szumnie od dawna zapowiadane rondo biszkoptowe będzie niebawem przejezdne, natomiast zamknięta będzie ul. Górny Bór, na wysokości osiedla.

"Zgodnie z informacją jaką otrzymaliśmy od Wykonawcy remontu ulicy Górny Bór firmy Eurovia S.A, w dniu 25 września zostanie zmieniona tymczasowa organizacja ruchu, polegająca na:

1) dopuszczeniu do ruchu ronda na skrzyżowaniu ul. Mickiewicza-Targowa-Górny Bór,
2) zamknięciu ul. Górny Bór od skrzyżowania z ul. Gustawa Morcinka do ul. Ciężarowej,
3) przeniesieniu tymczasowego przystanku autobusowego z ulicy Górny Bór (przy stawach) na ulicę Mickiewicza przy dworcu PKP.

Wprowadzenie powyższych zmian uzależnione będzie od pozytywnego odbioru tymczasowej organizacji ruchu przez komisję odbiorową. Prosimy o ostrożną jazdę i stosowanie się do zmienionego oznakowania" - głosi informacja Miejskiego Zarządu Dróg w Skoczowie na stronie FB miasta.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę