Nowy zakład w Bażanowicach ze wsparciem KSSE - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna wydała decyzję o wsparciu inwestycji bielskiej firmy w Bażanowicach pod Cieszynem.

MDM NT

Otworzy tam swój zakład producent akcesoriów dachowych, folii i membran MDM NT z Bielska-Białej. Na inwestycję ma wydać 110 mln zł i wybudować w Bażanowicach nowy zakład, zatrudniający 80 osób.

MDM NT funkcjonowała już wcześniej w ramach Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomiczne. Bażanowice zlokalizowane są poza obszarem strefy, jednak w tym przypadku KSSE korzysta z nowych przepisów, pozwalających na udzielanie wsparcia również w innych obszarach.

 

Udostępnij

8
+8
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę