Nabór do Cieszyńskiej Rady. Nie tylko seniorów - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nowa kadencja Rady Seniorów trwać będzie do 2021 roku, natomiast do końca tego miesiąca można zgłaszać kandydatury.

Ciesszyn Gleboka

Burmistrz Cieszyna, zarządzeniem z 7 listopada br., ogłosił nabór do Cieszyńskiej Rady Seniorów. Rada, to ciało pełniące funkcję pełni funkcje konsultacyjną, doradczą i inicjatywną. Głównym jej zadaniem jest wspieranie środowisk osób starszych we współpracy z władzami miasta. Zasiada w niej 9 członków.

Kto może się zgłosić?

Członkiem Rady Seniorów może zostać osoba, która posiada stałe miejsce zamieszkania w Cieszynie i uzyskała poparcie co najmniej 25 osób, na podobnych warunkach zamieszkujących Cieszyn. Jest jednocześnie takie zastrzeżenie, że można udzielić poparcia tylko jednemu kandydatowi. Wbrew pewnym pozorom, wynikającym z nazwy, członek rady nie musi być seniorem.

- Do Cieszyńskiej Rady Seniorów może być wybrana osoba pełnoletnia w każdym wieku, która działa i zamierza działać na rzecz seniorów w Cieszynie.To działanie potwierdzane jest przez zgłoszenie listy osób popierających i weryfikowane w fazie kwalifikacji - powiedział sekretarz miasta Cieszyna Stanisław Kawecki.  

Aplikacje powinny zawierać: formularz zgłoszeniowy, oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na kandydowanie i listę osób popierających. Pod tekstem zamieszczamy wzory tych dokumentów do pobrania. Formularz zgłoszeniowy wraz z załącznikami, należy złożyć do 30 listopada br. w Punkcie obsługi klienta, cieszyńskiego Ratusza (Rynek 1), w zaklejonych kopertach z dopiskiem „Karta zgłoszenia kandydata do Cieszyńskiej Rady Seniorów” lub nadać pocztą, na podobnych zasadach.

 pdfKarta_zgloszenia_kandydata_do_Cieszynskiej_Rady_Seniorow_nowy_termin.pdf88.28 KB

pdfOswiadczenie_kandydata_do_Cieszynskiej_Rady_Seniorow_nowy_termin.pdf78.93 KB

pdfLista_osob_popierajacych_kandydata_do_Cieszynskiej_Rady_Seniorow_nowy_termin.pdf53.02 KB

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę