Kolejne Tesco do zamknięcia - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Nie pierwszy raz pojawiają się informacje o zamknięciach kolejnych sklepów Tesco. Tym razem jednak sprawa wygląda poważnie i dotyczy między innymi jednego z obiektów handlowych tej sieci w powiecie cieszyńskim.

Wczoraj (10 stycznia) NSZZ Solidarność Pracowników „Tesco Polska” otrzymał od pracodawcy zawiadomienie o zamiarze zwolnień grupowych, z przyczyn nie dotyczących pracowników, czyli zamknięcia sklepów formatu Kompakt hipermarket, Tesco Polska Sp. z o.o. Zwolnienia mają objąć ogółem 1300 pracowników i mają przebiegać od początku lutego do końca marca br. Na liście punktów przeznaczonych do zamknięcia znajduje się sklep Tesco w Skoczowie przy ul. Fabrycznej. Pracownikom przysługiwać będzie odprawa pieniężna w wysokości zgodnej z ustawą.

W październiku prezes grupy Tesco Dave Lewis mówił, że nie wyklucza sprzedaży polskiego biznesu, jeśli trafiłby się kupiec. Podkreślał jednocześnie, że na razie skupia się na planie naprawczym.

 

Udostępnij

3
+2
1

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę