Hoop Cola - Ustronianka za Kofolę - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ustronianka przejmuje Hoop Colę.

Hoop Cola copy

Portal Spożywczy poinformował, że właściciel Ustronianki - spółka ZMB Capital - podpisała wstępną umowę na przejęcie 100 proc. udziałów w marce Hoop Polska, której z kolei posiadaczem jest obecnie Kofola ČeskoSlovensko.

Finalizacja transakcji ma nastąpić wiosną tego roku. Obie strony muszą jeszcze uzyskać zgodę Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Jiří Vlasák z Grupy Kofola powiedział Portalowi Spożywczemu, że udało się jego firmie zapewnić stabilność rynkową Hoop Polska. Wyraził przekonanie, że ta marka ma teraz przed sobą szerokie perspektywy.

Właściciel Ustronianki Michał Bożek z kolei stwierdził, że dzięki tej transakcji firma zyska nowoczesny zakład produkcyjny, a porozumienie może stać się kamieniem milowym na drodze zwiększenia jej konkurencyjności na rynku.

Udostępnij

3
+2
1
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę