Ratusz i komunikacja - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Wybrana osoba będzie przede wszystkim reprezentować Burmistrza Miasta w środkach masowego przekazu i dbać o kontakty z mediami.

Cieszyński ratusz ogłosił nabór na wolne stanowisko urzędnicze rzecznika prasowego w Urzędzie Miejskim w Cieszynie.

Osoba ta, zatrudniona w systemie zadaniowego czasu pracy, oprócz wymienionych wcześniej funkcji, będzie też m. in. odpowiadać na pytania prasowe, przygotowywać wystąpienia publiczne Pani Burmistrz Gabrieli Staszkiewicz, koordynować jej udział w uroczystościach i współpracować z Wydziałem Kultury i Promocji Miasta w zakresie realizowanych zadań.

Wśród wymagań niezbędnych znajdują się: obywatelstwo polskie, wyższe wykształcenie, minimum 5-letni staż pracy. Mile widziane będą też: wykształcenie wyższe w kierunkach: dziennikarstwo i komunikacja społeczna, public relations , politologia; min.3-letni staż pracy lub prowadzenie działalności gospodarczej w charakterze związanym z omawianym stanowiskiem; czy znajomość zagadnień funkcjonowania administracji publicznej.

Oferty składać można do 11 kwietnia br. Szczegóły na temat ogłoszenia i sposobów aplikowania oraz wzór koniecznego oświadczenia znaleźć można w plikach pod tekstem.

pdfNabor_na_stanowisko_Rzecznika_prasowego_1.pdf1.65 MB

pdfOswiadczenie_nabor_na_stanowisko_Cieszyn.pdf594.6 KB

 

Udostępnij

2
+2
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę