SMS ze Starostwa - dokumenty do odbioru - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

W Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Cieszynie wdrożono system powiadamiania SMS informujący o możliwości odbioru zamawianych dokumentów.

Jak informuje cieszyńskie Starostwo każdy mieszkaniec, który we wniosku o wydanie dowodu rejestracyjnego lub prawa jazdy poda numer telefonu, otrzyma zwrotną wiadomość SMS z informacją „Dokument gotowy do odbioru. Zapraszamy do Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Cieszynie".  Wiadomość SMS-owa zostanie wygenerowana automatycznie w momencie dostarczenia zamawianych dokumentów do urzędu.

- Zmiana ta ułatwi życie mieszkańcom, którzy nie będą już musieli dzwonić do urzędu, ani śledzić informacji w Internecie, aby dowiedzieć się, czy ich dowód rejestracyjny lub prawo jazdy już jest gotowy do odbioru. Zależy nam na tym, abyśmy wychodzili naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców powiatu. Mamy XXI wiek, urzędy powinny się unowocześniać oraz wprowadzać nowe technologie i różne udogodnienia dla obywateli. Wspomniana innowacja po uruchomieniu systemu internetowej rezerwacji terminów to kolejna zmiana na lepsze w Wydziale Komunikacji naszego starostwa, komentuje wprowadzane zmiany Christian Jaworski, Członek Zarządu Powiatu Cieszyńskiego, nadzorujący Wydział Komunikacji.

Jednocześnie od kilku miesięcy przypominamy, że bez zbędnego czekania w kolejce, można się umówić na wizytę w Wydziale Komunikacji za pośrednictwem internetowego systemu rezerwacji terminów: https://www.powiat.cieszyn.pl/szybkieMenu/internetowa-rezerwacja-terminow

Wniosek o wydanie prawa jazdy znajduje się TUTAJ. 

Wniosek o wydanie dowodu rejestracyjnego znajduje się TUTAJ. 

Udostępnij

2
+2
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę