Zmiana warty w ZGK. Kto nowym prezesem? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Trwa konkurs na nowego szefa zakładu, dotychczasowy został oficjalnie pożegnany.

Sekretarz ZGK

 Józef Szyguda, wieloletni prezes Zakładu Gospodarki Komunalnej w Cieszynie Sp. z o.o., zakończył etap pracy zawodowej, realizuje się jako emeryt. Burmistrz Cieszyna Gabriela Staszkiewicz i sekretarz Stanisław Kawecki, podziękowali byłemu już prezesowi za pracę na rzecz miasta i spółki, podejmowane inicjatywy i działania.

Rada Nadzorcza spółki ZGK w Cieszynie Sp. z. o. o. jeszcze w styczniu ogłosiła konkurs na stanowisko prezesa zarządu spółki. Wśród wymagań znalazło się przede wszystkim 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym lub jako członek zarządu spółki kapitałowej. Termin składania aplikacji mija jutro. Dokładne warunki ogłoszenia i niezbędne formularze można znaleźć TUTAJ.

Udostępnij

2
+1
1
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę