E-booki za darmo - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Od 1 lutego w Książnicy Beskidzkiej dostępne są kody, dzięki którym można czytać książki elektroniczne całkowicie za darmo dzięki serwisowi Legimi.

e-book

Władze biblioteki informują, że w serwisie dostępnych jest pond 20 tys. książek, atrakcyjnych pozycji o szerokiej tematyce i pochodzeniu.

 Proste w obsłudze

W celu skorzystania z tej usługi należy pobrać w bibliotece (stacjonarnie) kod, zalogować się na stronie Legimi Legimi - Książnica beskidzka, pobrać bezpłatną aplikację i cieszyć się bezpłatnymi e-bookami i audiobookami. Z lektur można skorzystać na telefonie, tablecie lub kompatybilnym z systemem czytniku (informacje o modelach czytników dostępne na stronie Legimi). Warunkiem pozyskania kodu jest zapisanie się do biblioteki oraz podanie swojego adresu e-mail.

Usługa jest dostępna w Wypożyczalni dla Dorosłych Książnicy Beskidzkiej przy ul. Juliusza Słowackiego 17 A w Bielsku-Białej.

Udostępnij

5
+4
1
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę