Pomóżmy, on zawsze pomagał. Jurek Stec - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Od lat ratował ludzkie życie w górach, był uczestnikiem setek wypraw i akcji ratunkowych, przeżył katastrofę śmigłowca… Teraz sam potrzebuje pomocy.

Jerzy Stec 2

Jerzy Stec to ratownik zawodowy Grupy Beskidzkiej GOPR, gospodarz stacji ratunkowej na Hali Miziowej, "człowiek gór", od 18. roku życia w służbie górskiej.

"Jurek doznał udaru, w wyniku którego został częściowo sparaliżowany. Przebywa w szpitalu, czeka go kosztowna rehabilitacja. Każdy może go wesprzeć wpłacając darowiznę na konto Fundacji GOPR : Raiffeisen Polbank 50 1750 0012 0000 0000 3337 6127 z dopiskiem „Pomoc dla Jurka Steca”." - poinformowało GOPR Beskidy za pośrednictwem swojej strony FB.

Udostępnij

65
+63
2
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę