Pobiegną ekstremalnie i bez mundurów - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Niebawem w naszym regionie odbędą się II Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Ekstremalnym Półmaratonie Górskim o Puchar Komendanta Głównego Policji.

MAlinowska Skala

Bieg, który rozegra się 25 maja br. przeprowadzony będzie na dystansie 21,097 km szlakami górskimi z Doliny Zimnika poprzez Kościelec, Malinowską Skałę z najwyższym punktem na szczycie góry Skrzyczne.

Udział w półmaratonie weźmie 120 przedstawicieli służb mundurowych oraz zaproszeni goście. Limit czasu na pokonanie trasy to 4 godz. Imprezą towarzysząca jest bieg przeprowadzony na dystansie 3 km, z limitem czasu 30 min. Bieg towarzyszący skierowany jest do uczniów szkół policyjnych, rodzin emerytowanych policjantów oraz współmałżonków policjantów – ilość uczestników 70 osób. Przewidziana pula nagród wynosi 5 500,00 zł. Półmaraton dofinansowano ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Organizatorzy - Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy wraz z Komendą Powiatową Policji w Żywcu oraz Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów przy KPP w Żywcu - serdecznie zapraszamy do kibicowania i udziału w tym sportowym wydarzeniu.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę