Z Cieszyna na Mistrzostwa Europy - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W dniach 20 -26 sierpnia zawodnicy IKS Cieszyn reprezentować będą Polskę podczas Mistrzostw Europy World Para Athletics w lekkiej atletyce, które odbędą się w Berlinie. Do Niemiec pojedzie czwórka miotaczy.

DSC048371

W kadrze znaleźli się zawodnicy cieszyńskiego klubu: Janusz Rokicki, Damian Kulig, Mirosław Madzia - pchnięcie kulą; Joachim Krężelok - rzut oszczepem; Mirosław Madzia - rzut dyskiem. Na mistrzostwach nie zabraknie również powołanego do kadry sztabu szkoleniowego trenera Integracyjnego Klubu Sportowego Cieszyn Zbigniewa Gryżbonia.

- Gratuluję kolejnych sukcesów i dziękuję, że reprezentujecie nasz kraj i nasze miasto na światowej arenie - powiedział burmistrz Ryszard Macura, który z okazji nominacji wręczył sportowcom listy gratulacyjne. 

Udostępnij

3
+3
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę