Pumptrack bez granic - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wisła i Jabłonków wspólnie realizują projekt partnerski pn. „Jabłonków – Wisła – pumptracki bez granic”. Jednym z jego rezultatów będą efektowne zawody, ma powstać też wypożyczalnia rowerów.

Pumptrack w Wisle

Projekt uzyskał wsparcie w ramach Funduszu Mikroprojektów Programu INTERREG V-A: Czechy – Polska. Zarówno w Wiśle jak i w Jabłonkowie stanęły już dwa różne tory typu pumptrack, które stanowić mają uzupełnienie istniejących tras rowerowych i zapewniać aktywną rozrywkę rowerzystom, rolkarzom, longboardzistom, deskorolkarzom i właścicielom hulajnóg.

Zwieńczeniem podjętych działań będą Międzynarodowe Zawody Pumptrackowe, które odbędą się w Wiśle 23 listopada br. Od grudnia natomiast będzie można bezpłatnie wypożyczać rowery typu BMX oraz longboardy w punkcie informacji turystycznej na pl. Hoffa 3. Władze Wisły zachęcają wszystkich, którzy chcą zmierzyć się z nowym torem, do skorzystania z oferty punktu. Wypożyczenie sprzętu oraz skorzystanie z toru możliwe będzie, dopóki pozwolą na to warunki pogodowe.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę