XXI Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR 2019 - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Urząd Gminy Czernichów zaprasza na XXI Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR 2019.

XXI Miedzynarodowy Bieg Gorski ZAR 2019

Międzynarodowy Bieg Górski ŻAR od lat cieszy się sporym zainteresowaniem. W ubiegłorocznej, jubileuszowej edycji tej imprezy wystartowało ponad 300 zawodników, a na najwyższym stopniu podium w kategorii kobiet i mężczyzna stanęło małżeństwo z Ukrainy: Swietłana i Paweł Olijnyk.

Bieg na Żar zaliczany jest do cyklu „Złota 50-tka”. Trasa tegorocznego, biegu nie uległa zmianie i liczy nieco ponad 8,5 km. Start nastąpi tradycyjnie od skrzyżowania ulic Beskidzkiej z Młyńską. Po sześciuset metrach zawodnicy wbiegną w ulicę Koszarzyska, która następnie przechodzi w tereny leśne, trasa staje się bardziej widokowa, ale i bardziej wymagająca. Na mecie biegu, przy górnej stacji kolejki linowo-terenowej na Górze Żar na zawodników czekać będzie gorący doping kibiców. Na Żarze odbędzie się też dekoracja zwycięzców. Wszyscy zawodnicy otrzymają darmowy bilet na zjazd kolejką.

Tegoroczna edycja startuje w sobotę 29 czerwca o godz. 11.30, ze skrzyżowania ulic: Bielskiej i Młyńskiej. Zgłoszenia do biegu przyjmowane są za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego do dnia 21.06.2019 r. znajdującego się na stronie: https://bgtimesport.pl/zawody/zgloszenie/id/392

Opłaty startowe:
- 25 zł młodzież do 19 lat
- 40 zł dorośli

Opłata startowa nie podlega zwrotowi. Opłaty należy dokonać na konto: Bank Spółdzielczy w Porąbce  32 8124 0009 2001 0013 0332 0001 (Stowarzyszenie do Współpracy Międzynarodowej Soła w Czernichowie).
W treści przelewu dopisek ,,Bieg Żar”

W dniu 29.06 zgłoszenia w biurze zawodów do wyczerpania limitu zawodników:

Opłaty startowe:
- 40 zł młodzież
- 60 zł dorośli

Zawodnicy otrzymują:
- pamiątkowy medal 
- wodę mineralną na mecie
- posiłek
- bilet na zjazd kolejką z Góry Żar.

Oprac. MG.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę