Nad naszym niebem przeleci... - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Dziś szczególny wieczór i widoki na niebie czekać będą na wypatrujących. O ile pogoda nie spłata figla. Nad Polską przelatywać będzie Międzynarodowa Stacja Kosmiczna (ISS – International Space Station), na której przebywa sześcioosobowa załoga.

Miedzynarodowa stacja kosmiczna

 Przelot nad naszym niebem będzie można oglądać gołym okiem. Nad naszym regionem będzie to w godzinach 21.46 do 21.53 z zachodu na południowy wschód. Nie będą potrzebne specjalistyczne sprzęty, gdyż i bez nich dobrze widać stację na nocnym niebie, jak podczas lotu odbija promienie słoneczne. Może jednak pojawić się przeszkoda w postaci chmur burzowych. Jeśli te pojawią się w nocy, zobaczenie czegokolwiek będzie oczywiście niemożliwe.

Udostępnij

9
+8
1
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę