Przewiozą lodówkę wzdłuż całej Wisły. Po co? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Po raz trzeci rusza w Polskę Eko-Peleton. Pojedzie z niecodziennym rekwizytem.

Cycling Recycling 2017 1 1

Ekolodzy udadzą się na ekologiczną wyprawę rowerową z cyklu „Cycling Recycling”. Tym razem przebiegać będzie pod hasłem: „Wisła z prądem”. Kolarzy i kolarki poprowadzi ekolog i podróżnik Dominik Dobrowolski, pomysłodawca rajdu. Dwutygodniowa wyprawa rozpocznie się 15 lipca u źródeł Wisły i zakończy 28 lipca w Gdańsku.

Eko-Peleton, oprócz źródeł i ujścia Królowej Polskich Rzek, odwiedzi Bielsko-Białą, Kraków, Sandomierz, Kazimierz Dolny, Warszawę, Wyszogród, Dobrzyń nad Wisłą, Ciechocinek, Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz, Tczew i Gdańsk. Do przejechania jest ponad 1000 km.

Rowerzystom i rowerzystkom towarzyszyć będzie na trasie Lodzia – maskotka wyprawy. To ona będzie wręczać nagrody w quizach, które będą organizowane w 12 miastach.
Zaplanowane są również spotkania z mieszkańcami, organizacjami, samorządowcami i mediami oraz wspólne przejazdy rowerowe, podczas których będzie promowany recycling i troska o czystość Wisły. Wszystko to dla ekoedukacji.

Tak jak w poprzednich wyprawach, każdy może dołączyć na dowolnych odcinkach i w dowolnym czasie do rajdu oraz do zaplanowanych ekologicznych akcji. Wszyscy chętni do wspólnego cyclingu proszeni są o kontakt: Dominik Dobrowolski tel. 697 092 978, domink@cycling-recycling.eu

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę