Masz przeterminowaną gaśnicę? Przekaż strażakom - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Druhowie OSP Górki Wielkie zwrócili się do mieszkańców gminy Brenna i chętnych z innych miejsc regionu z pewną prośbą. W jej tle nasze bezpieczeństwo.

Gasnica proszkowa 2

 "Jeśli ktoś z Was posiada gaśnice proszkowe, które nie nadają się już do użytku ze względu na utratę terminu ważności, bądź z innych względów, to chętnie je przyjmiemy. Jedyne co dla nas istotne to aby gaśnica miała w sobie proszek gaśniczy. Puste nie zdadzą nam się na nic, natomiast taki proszek jesteśmy w stanie jeszcze wykorzystać podczas działań związanych z pożarami sadzy w przewodach kominowych. Jeśli ktoś znajdzie w domu starą gaśnicę i zechce ją nam przekazać, taka możliwość będzie w najbliższą sobotę 13 października od godziny 8 do godzin około południowych, kiedy nasi strażacy będą prowadzić prace gospodarcze wokół strażnicy." - brzmi apel OSP Górki Wielkie.

OSP Górki Wielkie ul. Breńska 11, 43-436 Górki Małe

Udostępnij

1
+1
0
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę