[WAŻNE] Zostań naszym patronem! - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

To będzie pierwsza tego typu aplikacja służąca do otrzymywania alertów i wiadomości z portalu Beskidy.News, wysyłania informacji o wydarzeniach oraz zgłaszania ważnych do poruszenia tematów. A wszystko kompletnie za darmo! Możecie nam w tym pomóc 😊

app2

Patronite.pl to strona, za której pośrednictwem możecie zostać współtwórcą, sponsorem, mecenasem wielu ambitnych rzeczy. Wspierać można tam projekty ciekawe i niebanalne. Jest też apolityczna - na swój projekt o aferze ze SKOKami zbiera Tomek Sekielski, patronów poszukują Media Narodowe. My też chcemy pozostać wolni od nacisków i wpływów, tylko z Waszym poparciem.

Chcielibyśmy dokończyć pracę nad aplikacją mobilną, która umożliwi nam dotarcie z naszymi informacjami do jeszcze większej ilości czytelników oraz ułatwić im kontakt z nami i przesyłanie do nas ich zdaniem ciekawych i wartych publikacji wiadomości. W dobie telefonów taka aplikacja jest obowiązkowym narzędziem. Prace trwają i angażują czas, energię i doświadczenie naszych programistów. 
 
Poza tym postanowiliśmy prawie zupełnie zrezygnować z emitowania reklam. Uważamy, że takie finansowanie portalu, który ma być obiektywny, pokazywać problemy z właściwej strony, piętnować to co złe, chwalić to, co na to zasługuje, nie jest właściwym sposobem na jego utrzymanie. Nie da się prowadzić działalności jednak zupełnie bez pieniędzy. Nie chcemy stawiać dziennikarzy przed wyborem, pisać i stracić wpływy, czy nie pisać i nie pokazać ważnego problemu. Poza tym to jest jeszcze to, co dziś się nie sprzedaje, a stanowi o człowieku – kultura. Na niej chcemy się skupić i rozwinąć na naszym portalu jako wiodący dział. Kultura nie powinna iść w parze z komercją. Stąd nasza  decyzja i prośba o Wasze wsparcie.

Portal Beskidy.News powstał w 2017 roku z pasji. Piszemy o wszystkim, co dotyczy naszej okolicy, Żywiecczyzny, Śląska Cieszyńskiego i powiatu bielskiego. Chcemy tę pasję kontynuować i jesteście nam do tego potrzebni.

Pamiętajcie, że w każdym momencie możecie do nas napisać na redakcja@beskidy.news, jeśli chcecie się dowiedzieć czegoś więcej!

Jak zostać naszym patronem? Do wyboru macie cztery progi wsparcia - 5, 10, 20 i 50 zł na miesiąc. Wystarczy wykonać szybki przelew internetowy (strona patronite.pl podpowie Wam, jak to zrobić) lub posłużyć się PayPalem. Będziemy z naszymi patronami na bieżąco w kontakcie, możecie też pozostać anonimowi. System wszystko i krótko Wam opisze.

Wystarczy kliknąć TUTAJ, aby patronite.pl pokierował Was, naszych mecenasów i patronów, dalej. To jak, pomożecie? ;)

Udostępnij

16
+11
5
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę