Remont drogi do granicy - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach rozpoczął remont DW 943 w Istebnej Jasnowicach.

Prace Zaolzie

Prace będą obejmować odcinek od ronda do dawnego przejścia granicznego. Fragment zniszczonej trasy, o długości około 2,4 km, zostanie wyremontowany jeszcze w tym roku.

Jak informuje Urząd Gminy Istebna,  dniu 16.09.2019 r. firmie P.U.H. ”DOMAX” Arkadiusz Mika 42-283 Boronów ul. Grabińska 8 został przekazany plac budowy, po czym rozpoczęły się prace geodezyjne. Prace remontowe będą polegać na sfrezowaniu istniejącej nawierzchni i położeniu nowej masy bitumicznej (wyrównawczej, wiążącej oraz ścieralnej), a także naprawie oznakowania poziomego. Łączna grubość warstw wiążącej i ścieralnej wynosić będzie ok.12 cm i wykonana zostanie przy zastosowaniu asfaltu wysokomodyfikowanego. Całkowite zamknięcie drogi będzie wprowadzone tylko na czas układania asfaltu. Inwestor i wykonawca będą informować mieszkańców o wyznaczonych na ten czas objazdach. Inwestor zobowiązał się także o systematycznym informowaniu  o postępie prac oraz ewentualnych utrudnieniach dla użytkowników drogi.

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę