Przywrócenie ruchu dwukierunkowego na ul. Katowickiej - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

To ważna informacja dla kierowców poruszających się po Cieszynie.

 Jak informuje Starostwo Powiatowe w Cieszynie, od dnia 20 grudnia 2019 r. od godziny 9:00 zostanie wdrożona tymczasowa organizacja ruchu polegająca na przywróceniu ruchu dwukierunkowego na odcinku realizowanych robót. Jednocześnie pozostanie wyłączona z ruchu łącznica S52 z ul. Katowicką w Cieszynie - pierwsza łącznica jadąc od centrum (wyprowadzająca ruch w kierunku na Bielsko - Biała oraz obsługująca wjazd do centrum Cieszyna z S52 od strony granicy państwa).

Na czas zamknięcia łącznicy wyznaczono objazdy (w obu kierunkach) - analogicznie do organizacji ruchu wprowadzonej 4 listopada 2019 r.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę