Zmarła Urszula Gruszka - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Smutna informacja o wielkiej stracie dla regionalnej społeczności i jej kultury.

Urszula Gruszka

"Z wielkim żalem i smutkiem pragniemy zawiadomić, że 08.02.2020 zmarła Ś.P. nasza wieloletnia, niezastąpiona i ukochana kierowniczka zespołu Urszula Gruszka.Oprócz wielkiego żalu i smutku w naszych sercach pozostaną ogromne pokłady wdzięczności, za lata pracy z nami, za jej trud i zaangażowanie , za serce które przez te wszystkie lata swej działalności ofiarowywała swym podopiecznym. Rodzinie i bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Pogrzeb drogiej zmarłej odbędzie się we wtorek 11.02. W Kościele św. Bartłomieja w Koniakowie o godzinie 11." informuje Zespół Regionalny Koniaków.

Udostępnij

0
-1
1

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę