Osobliwa kradzież uliczna - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Doszło do niej w Skoczowie, a celem były ważne dla ulicznej infrastruktury elementy. 

mzd lustra

 Miejski Zarząd Dróg w Skoczowie otrzymał dziś wiadomość o tym, e w czwartek, 20 lutego 2020 r. pomiędzy 4:00 a 5:00 rano doszło do kradzieży luster drogowych na skrzyżowaniu ulicy Rzecznej z ulicą Łąkową oraz ulicy Rzecznej z ulicą Sadową w Skoczowie.

"Dziękujemy Mieszkańcom za zgłoszenie oraz udostępnienie nagrania z kamery, na którym widać dokonanie czynu przez dwóch sprawców. Wszystkie zgromadzone materiały zostaną przekazane Policji.
Jednocześnie prosimy wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje dotyczące tego zdarzenia lub dodatkowe nagrania ułatwiające ustalenie tożsamości sprawców o kontakt z Komisariatem Policji w Skoczowie." - przekazuje skoczowski MZD.

Udostępnij

0
0
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę