Koronawirus i Czantoria - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Maj dla wyciągu krzesełkowego na Czantorię nie okazuje się fortunny. Zakażenie koronawirusem zdiagnozowano u dwóch pracowników kolejki. Co dalej z tym obiektem?

Kolej czantoria

Do sprawy dyrekcja kolejki odniosła się w poniedziałkowym specjalnym komunikacie prasowym:

"Szanowni Państwo!

Pragniemy poinformować, iż w ostatnim czasie stwierdzono dwa pozytywne przypadki choroby COVID-19 u pracowników naszej kolei.

Natychmiast podjęliśmy wszystkie niezbędne i restrykcyjne procedury działania w ramach reżimu sanitarnego, jakie przewidziane są w tego typu sytuacjach przez przepisy obowiązującego prawa.

Pragniemy Państwa także uspokoić, że żaden z pracowników chorych na COVID-19 nie przebywał na kolei od dawna, tym samym nie pracował i nie brał udziału w jakichkolwiek czynnościach związanych z majowym weekendem.

Ponadto, celem troski o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, już w kwietniu wprowadziliśmy restrykcyjne procedury reżimu sanitarnego i ochrony osobistej stosowane bez wyjątku przez wszystkich naszych pracowników.

Pragniemy także poinformować, że wszyscy pracownicy, którzy mieli w ostatnim czasie jakikolwiek kontakt z osobami chorymi zostali natychmiast poddani kwarantannie, natomiast pozostali pracownicy KL Czantoria zostali poddani badaniom na obecność SARS-COV-2 na koszt naszej Spółki. Nie czekaliśmy ani chwili, aby podjąć te kroki, celem szacunku dla Państwa, dbając o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo oraz o zdrowie naszych pracowników.

Żaden z nich nie posiada wyniku pozytywnego i wszyscy odbywają kwarantannę zgodnie z przewidzianymi przepisami oraz zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej.

Łączymy wyrazy Najwyższego Szacunku,

Zarząd Kolei Linowej Czantoria Sp. z o.o."

Dodajmy, że od 7 maja kolej na Czantorię jest nieczynna do odwołania. 

 

Udostępnij

0
-1
1
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę