Pogrzeb praw kobiet - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Od czwartku trwają w całym kraju protesty po ogłoszeniu werdyktu Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. W piątek odbył się takowy i w Cieszynie, dziś szykuje się kolejny.

Znicze demonstr

"Pogrzeb Praw Kobiet" - pod takim hasłem zaplanowane jest dzisiejsze wydarzenie, którego organizatorką jest cieszyńska radna miejska Joanna Wowrzeczka. Zaplanowano go na godziny 18.00 - 20.00 na Rynku:

"Wojna o prawa kobiet trwa. Zaostrzając tylnymi drzwiami przepisy aborcyjne PiS okazał po raz kolejny absolutną pogardę i brak szacunku wobec obywatelek i obywateli.
Dziś o 18:00 na Rynku w Cieszynie zbieramy się. Kto oże niech przyniesie coś czarnego, co powiesimy w przestrzeni miasta. Niech nas zobaczą. Na koniec złożymy symboliczne znicze pod siedzibą posła PiS.
Mile widziane będą sprzęty do robienia hałasu. Można też towarzyszyć nam z okien. Dołączcie do nas!" - czytamy w opisie wydarzenia na Facebooku. 

Udostępnij

1
0
1

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę