Nowe karetki w Skoczowie i Istebnej - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Istebniański już jeździ, teraz "przyjęto" go oficjalnie. W dużym stopniu sfinansował go rząd, ten skoczowski tylko cieszyńskie pogotowie.

Ambulanst w Skoczowie

Skoczowska Stacja Pogotowia Ratunkowego wzbogaciła się o nową karetkę pogotowia. Jest to Mercedes Sprinter z napędem na cztery koła, którego wartość wynosi ponad 495 tyś. zł. Zakup został sfinansowany ze środków własnych Cieszyńskiego Pogotowia Ratunkowego. 

Podobny samochód trafił do Istebnej - C Mercedes-Benz 4x4 Sprinter. Jego łączny koszt w wyniósł 493 113 zł, z czego 400 tys. zł pochodzi z dotacji ministra zdrowia, zaś pozostała kwota to pieniądze Cieszyńskiego Pogotowia Ratunkowego. Minister przyznał dotację jeszcze we wrześniu 2019, od końca stycznia br. ambulans już jeździ, jednak wczoraj nastąpiło uroczyste przekazanie go, z udziałem m. in. wiceministra pracy St. Sz

Udostępnij

0
0
0
Reklama
Reklama
Fundacja Pomocy Dzieciom w Żywcu
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę