Zderzenie trzech aut - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wczoraj po godzinie 15.00 doszło do poważnego zdarzenia drogowego w Kończycach Wielkich, w którym brały udział trzy samochody osobowe.

Zderzenie trzech aut 2

Droga została zablokowana, a na miejscu pojawiły się zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Z jednego z samochodów ratownicy przy pomocy narzędzi hydraulicznych ewakuowali poszkodowaną osobę, a następnie udzielili jej pierwszej pomocy i przekazali pogotowiu. Pozostałe dwie osoby zostały zabezpieczone przez ratowników medycznych. W sumie do szpitala zostało zabranych trzech uczestników wypadku. Okoliczności zdarzenia ustala policja.

Udostępnij

2
+2
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę