Kto porzucił psa, wiążąc go do drzewa? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie poszukuje właściciela psa, który był przywiązany do drzewa.

Pies cieszyn

 Zwierzę zostało odnalezione 20 grudnia 2018 roku w parku przy ul. Żwirki i Wigury w Cieszynie. Pies maści jasnobrązowej pozostawiony był bez opieki.

Dzięki reakcji młodej mieszkanki Pogwizdowa strażnicy miejscy pomogli psu. 15- latka zauważyła go, przywiązanego do drzewa, podczas spaceru. Zwierzę było zadbane, spokojne  od razu trafiło do schroniska dla zwierząt. Nie posiadało czipowa. O zdarzeniu poinformowani zostali również policjanci z cieszyńskiej komendy policji. Śledczy rozpatrują to zdarzenie pod kątem zaistnienia przestępstwa – znęcania się nad zwierzęciem.

Osoby mogące udzielić informacji o zaistniałym zdarzeniu lub mogące pomóc w ustaleniu właściciela psa proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie ul. Wojska Polskiego 2 lub z najbliższą jednostką policji.

Udostępnij

0
-2
2
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę