Feralne skrzyżowanie - poszukiwani świadkowie wypadku - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło w Skoczowie na skrzyżowaniu ul. Górny Bór i Gołęszyców.

Skrzyzowanie Goleczycow

Wypadek miał miejsce w poniedziałek 28 stycznia 2019 r. około godziny 12.40. W Skoczowie na skrzyżowaniu ul. Górny Bór i Gołęszyców kierująca seatem 44-letnia kobieta potrąciła 58-letnią rowerzystkę.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie poszukują świadków tego wypadku .

Osoby, które mogą udzielić informacji na temat powyższego zdarzenia, a w szczególności świadkowie naoczni jego przebiegu, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie (33) 8516200 lub (33) 8514281.

Dodajmy, że to skrzyżowanie od dawna uznawane jest przez okolicznych mieszkańców za niebezpieczne. Podczas niedawnego remontu ul. Górny Bór zostało nieco przebudowane i usprawnione.

Udostępnij

3
+3
0
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę