Zakończono remont drogi - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zakończyły się roboty drogowe związane z zabezpieczeniem i naprawą korpusu odcinka ul. Cieszyńskiej w Puńcowie, uszkodzonego na skutek osuwiska.

Droga Puncow

Wartość zadania wyniosła 1,45 mln zł, z czego 835 tys. zł stanowi dofinansowanie z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji ze środków przeznaczonych na usuwanie skutków klęsk żywiołowych oraz przeciwdziałania i usuwania skutków ruchów osuwiskowych.

W ramach prac m. in. zabezpieczono korpus drogi i wykonano jej nową konstrukcję, przebudowano istniejący przepust, płytami ażurowymi umocniono skarpy nad drogą, zamontowano bariery energochłonne oraz wykonano oznakowanie pionowe.

Wykonawcą robót była firma FBSerwis S.A. z Warszawy, nadzór inwestorski sprawowała Firma Inżynierska „STRUKTURA” mgr inż. R. Suwaj z Bielska-Białej, a jednostką prowadzącą zadanie był Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych w Cieszynie.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę