Potrącony pieszy. Poszukiwani świadkowie - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Policja pyta o to zdarzenie i apeluje o ostrożność.

Policja ogolna Cieszyn

Do zdarzenia doszło w piątek w południe, w Ustroniu na ul. Cieszyńskiej. Według wstępnych ustaleń, przechodzący przez jednię na oznakowanym przejściu dla pieszych mężczyzna został potrącony przez forda, którym kierowała 33-letnia mieszkanka Mikołowa. 72-letni mieszkaniec gminy Goleszów został przewieziony do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie poszukują świadków tego zdarzenia Wszelkie informacje o zdarzeniu proszę kierować do Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie– tel 33 8516200 lub na bezpłatny nr alarmowy 112,997.

„Apelujemy do wszystkich kierowców o ściągnięcie nogi z gazu i zachowanie szczególnej ostrożności – zwłaszcza w rejonie przejść dla pieszych, a także o dostosowanie prędkości nie tylko do obowiązujących przepisów, ale i panujących warunków na drodze. Do pieszych zwracamy się z apelem, aby przechodząc przez jednię bezwzględnie upewnili się, czy nic im nie zagraża i mogą bezpiecznie, dla siebie samych jak i innych uczestników ruchu drogowego, przejść na drugą stronę jezdni.” - apelują cieszyński mundurowi.

 

Udostępnij

0
-2
2
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę