Wypadł z drogi. Ratowali policjanci - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Mundurowi z Wisły udzielali wczoraj pomocy uczestnikom groźnie wyglądającego wypadku drogowego. Kierujący renaultem nie zapanował nad samochodem i wypadł z drogi, uderzył w znak a następnie w drzewo.

Wypadl z drogi

Wydarzenie to miało miejsce wczoraj, w Wiśle Malince na odcinku drogi wojewódzkiej. Kierujący renaultem 82-letni mieszkaniec Radomska na zakręcie nie opanował samochodu i wypadł z drogi uderzając w znak, a następnie w drzewo. W pojeździe uruchomione zostały poduszki powietrzne. Mężczyzna o własnych siłach nie potrafił opuścić pojazdu, tym bardziej, że stał on przechylony na skarpie. Policjanci z Wisły- dzielnicowy sierż. szt. Bogusław Bury oraz sierż. szt. Sebastian Drobisz, którzy przybyli na miejsce jako pierwsi, udzielili pomocy pasażerce pojazdu, która w zdarzeniu nie ucierpiała. Pomogli jej opuścić pojazd i, z uwagi na upał, zadbali o jej komfort termiczny. Następnie wspólnie z ratownikami medycznymi i strażakami wydobyli zakrwawionego mężczyznę z samochodu.

"Sytuacja była o tyle trudna, że pojazd w każdej chwili mógł się osunąć. Na całe szczęście wszystko przebiegło bezpiecznie. Mężczyzna po opatrzeniu został zwolniony do domu. Gdyby nie szybka reakcja oraz profesjonalna akcja ratunkowa prowadzona przez policjantów, a następnie ratowników medycznych i straż pożarną, ta historia miałaby zupełnie inne zakończenie." - informuje Komenda Powiatowa Policji w Cieszynie.

Udostępnij

0
-1
1
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę