Areszt dla złodzieja perfum - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Policjanci z Ustronia już na następny dzień po zdarzeniu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież perfum przy użyciu siły, czyli o kradzież rozbójniczą. Na wniosek śledczych z komisariatu w Ustroniu i prokuratury sąd aresztował mężczyznę na trzy miesiące. Do zdarzenia doszło w jednej z drogerii w Ustroniu. Za to przestępstwo sprawcy grozi nawet 12 lat więzienia.

41-619865

 Do przestępstwa doszło w piątkowe popołudnie w jednej z drogerii na terenie Ustronia. Sprawca został rozpoznany przez pracujące w sklepie kobiety jako mężczyzna, który już wcześniej dokonywał kradzieży perfum znanych światowych marek. Zauważyły one, jak 19-latek zabrał kilka sztuk perfum i zamierza wyjść ze sklepu omijając linię kas. Jedna z nich postanowiła uniemożliwić mu wyjście ze sklepu i stanęła na jego drodze, zasłaniając drzwi i uniemożliwiając opuszczenie pomieszczenia. Mężczyzna próbował obok niej przejść ale widząc jej zdecydowaną postawę zaczął się agresywnie zachowywać. Doszło do przepychanki. Przestępca siłą odepchnął interweniującą kobietę i uciekł ze sklepu. O zdarzeniu natychmiast została powiadomiony dyżurny Komisariatu Policji w Ustroniu. Mundurowi z Ustronia podczas oględzin miejsca zdarzenia zabezpieczyli wszystkie ślady, w tym monitoring sklepowy, na którym rozpoznali podejrzewanego o przestępstwo mężczyznę. Już na następny dzień, na podstawie wcześniejszych czynności i ustaleń operacyjnych, oraz dzięki informacjom otrzymanym od mieszkańców, ustrońscy policjanci ustalili gdzie przebywa 19-latek   i go zatrzymali. Mężczyzna już wcześniej dokonywał podobnych kradzieży, nie posiada też stałego miejsca zamieszkania. Śledczy prowadzący sprawę przedstawili podejrzanemu zarzut rozboju, za co grozi mu do 12 lat więzienia. Na wniosek prokuratury sąd tymczasowo aresztował mężczyznę. Grozi mu nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij

0
-1
1
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę