Nowe radiowozy na drogach miasta i powiatu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Do stróżów prawa z bielskiego garnizonu Policji trafiło 5 nowych oznakowanych pojazdów służbowych. To cztery busy marki Volkswagen T6 oraz kombi marki Toyota Corolla z napędem hybrydowym. Pojazdy zostały zakupione z budżetu Policji oraz środków finansowych przekazanych przez samorządy.

NJowe wozy tyt

W tym tygodniu na drogi Bielska-Białej oraz powiatu wyjechało aż 5 nowych radiowozów. To cztery busy marki Volkswagen T6. Pojazdy wyposażone są w automatyczne skrzynie biegów i specjalne przedziały do przewozu osób zatrzymanych. 3 transportery trafiły do komisariatów I, II i III w Bielsku-Białej. W ich zakupie partycypował bielski ratusz. Czwarty volkswagen trafił do Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach, a jego zakup był współfinansowany przez gminy Czechowice-Dziedzice i Bestwina. Z kolei mundurowi z Komisariatu Policji w Jasienicy będą służyć mieszkańcom, korzystając w tym celu nowoczesną Toyotę Corollę z napędem hybrydowym. W zakupie tego radiowozu partycypowały także gminy Jasienica i Jaworze oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Samochody mają optymalne wyposażenie, by zapewnić maksimum bezpieczeństwa policjantom, którzy będą pełnili służbę. Przede wszystkim jednak to inwestycja w bezpieczeństwo i porządek publiczny. Współfinansowanie takich zakupów przez samorząd, to wyraz poczucia odpowiedzialności za zapewnienie tego mieszkańcom.

Udostępnij

0
0
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę