Rząd obiecuje dotacje do "kopciuchów" - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Padła dziś kolejna obetnica ruchów władzy centralnej w kierunku poprawy jakości powietrza, ostatnio głównej bolączki w naszym regionie.

Smog list do sasiada

 Minister Środowiska Henryk Kowalczyk zapowiedział dziś w Radiu Plus dotacje z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na termomodernizację i wymianę pieców grzewczych dla gospodarstw domowych o dochodach do 1,6 tys. zł miesięcznie na osobę. W przypadku wyższych dochodów, ulga inwestycyjna miałaby być "wliczona w podatek PIT". Minister dodał jednocześnie, że dopracowanie tego projektu musi potrwać, gdyż wymaga zmiany w ustawie o podatku PIT.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę