Utrudnienia na DK 81 - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Katowicki Oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad poinformował o pracach, jakie prowadzone będą na obiektach mostowych w ciągu DK 81 w Skoczowie.

DK 81

We wtorek 16 maja wprowadzona tam zostanie zmiana organizacji ruchu. Będzie ona polegała na zawężeniu lewego pasa jezdni w kierunku Wisły do 2,0 m. Wprowadzony zostanie również zakaz poruszania się tym pasem dla pojazdów ciężarowych. Jezdnia w kierunku Katowic zawężona zostanie do jednego pasa ruchu. Na obu kierunkach będzie też ograniczona dopuszczalna prędkości do 30 km/h. Na odcinku obowiązywania tymczasowej organizacji ruchu pojazdy powinny poruszać się w odstępach minimum 50 m.

Udostępnij

1
+1
0
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę