Ile ma burmistrz Cieszyna? - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Rządzący Cieszynem Ryszard Macura złożył  oświadczenie majątkowe, które zatwierdził Śląski Urząd Wojewódzki. Co z niego wynika? Sprawdźcie.

MAcura oswiadczenie

Według oświadczenia za rok 2017 burmistrz Cieszyna Ryszard Macura zgromadził środki pieniężne w wysokości 285 tys. zł jako współwłasność małżeńską. Posiada mieszkanie o powierzchni 70,5 m kw. o wartości 187 tys. zł, które również stanowi współwłasność małżeńską.

Z tytułu wynagrodzenia za pracę w Urzędzie Miejskim w Cieszynie Macura uzyskał w ubiegłym roku 145 tys. zł. Burmistrz Cieszyna, wraz z małżonką, posiada Forda Focusa z 2014 roku. W oświadczeniu majątkowym za 2017 rok Macura nie wykazał żadnych innych przychodów. Nie posiada też nieruchomości innych niż mieszkanie, udziałów w spółkach, czy też zobowiązań kredytowych.

W kontekście niedawnych debat na temat wysokości zarobków samorządowców oraz dla zobrazowania dynamiki stanu majątkowego burmistrza sprawdziliśmy jego oświadczenie majątkowe z początku kadencji, z rok u2014. Czym one się różnią? Wówczas Ryszard Macura posiadał oszczędności współmałżeńskie w wysokości 205 tys. zł, a jego mieszkanie było mniej warte, bo 150 tys. zł.

Udostępnij

2
-2
4
Reklama
Reklama

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę