Ekoporady w Ratuszu - Beskidy News

Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Witaj,

Możesz zobaczyć informacje dotyczące tylko twojego powiatu, wybierając go z listy poniżej.

 

 

Wesprzyj nas na Patronite
patronite

 

 

Nie pokazuj więcej tego okna

Reklama

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach ogłosił program "Czyste Powietrze", skierowany do właścicieli domów jednorodzinnych, którego celem jest zmniejszenie lub uniknięcie emisji pyłów do atmosfery. Jak uzyskać bliższe informacje na ten temat?

Dofinansowywane będą miedzy innymi: wymiana starych pieców na paliwa stałe oraz zakup i montaż nowych źródeł ciepła; docieplenie budynków; wymiana stolarki okiennej i drzwiowej,  modernizacja instalacji centralnego ogrzewania; instalacje odnawialnych źródeł energii, montaż wentylacji z odzyskiem ciepła. 

Szczegóły programu można poznać na stronie www.wfosigw.katowice.pl 

Urząd Miejski w Cieszynie zaprasza wszystkich zainteresowanych na darmowe konsultacje, których udzielał będzie w ratuszu - pokój 217 (II piętro), w każdy wtorek w godz. 9:00 - 15:00 specjalista, mgr inż. Maciej Mierzejewski.

Udostępnij

1
+1
0

Pobierz bezpłatną aplikację

Informacje z Twojego powiatu na wyciągnięcie ręki.

Google Play

Logo Beskidy News
Masz dla nas informacje? Newsy? Widziałeś lub słyszałeś coś ważnego? Chcesz, aby Twoją sprawą zajął się reporter? Daj nam znać. Dyżurujemy całą dobę, reagujemy od razu.

 

Imię i nazwisko (*)
Podaj imię i nazwisko
E-mail (*)
Podaj adres e-mail
Temat (*)
Podaj temat
Wiadomość (*)
Napisz wiadomość
Załącznik
Dodaj załącznik
(gif, jpeg, jpg, png, zip)
Captcha (*)
Rozwiąż captchę